تدریس در وبینار دیجیتال مارکتینگ ایرانیان

اطلاعات مربوط به مدرسین جهت تدریس در وبینار دیجیتال مارکتینگ ایرانیان

مدرس گرامی سلام:

 بسیار مشتاقیم که از حضور شما به عنوان یک متخصص در وبینار دیجیتال مارکتینگ ایرانیان بهره مند شویم.

 هدف اصلی ما از این وبینار برقراری ارتباط بین مدرسین حوزه دیجیتال مارکتینگ و علاقه مندان در سرتاسر ایران و جهان است.

 اگر مایلید تا درکنار دیگر مدرسین دانش خود را با علاقه مندان در سرتاسر ایران و جهان به اشتراک بگذارید و محصولات و خدمات خود را معرفی کنید، وبینار دیجیتال مارکتینگ ایرانیان فرصتی است که باید آن را مغتنم شمارد. با نشان دادن مهارت ها و دانش خود در حوزه پر رقابت دیجیتال مارکتینگ نام خود را به گوش مخاطبان برسانید.

 در پایان دوره نیز، به رسم قدردانی هدیه ای از طرف ما دریافت خواهید کرد.

فرم درخواست همکاری

کسب اطلاعات بیشتر از طریق آی دی تلگرام

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر در مورد تدریس در وبینار دیجیتال مارکتینگ ایرانیان، قبل از پر کردن فرم ثبت نام میتوانید از طریق لینک زیر با ما تماس حاصل نمایید.

آیدی تلگرام: http://t.me/imanagement

فرم ثبت نام و پیشنهاد مدرسین در کنفرانس سال 98

اطلاعات دقیق مدرس

اطلاعات  بیشتر:

موضوعات قابل ارائه:

تمامی موضوعات مرتبط با بازاریابی و بازاریابی دیجیتال در وبینار قابل ارائه خواهند بود.

زمان برگزاری:

از آنجا که ارائه به صورت فیلم ضبط شده خواهد بود هیچگونه محدودیتی در زمان نخواهیم داشت.

طریقه برگزاری و زمان تخصیص داده شده به هر مدرس:

این وبینار به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. زمان اختصاص داده شده به هر مدرس 75 دقیقه (یک ساعت تدریس و 15 دقیقه پرسش و پاسخ) میباشد.
جهت جلوگیری از وقفه هنگام برگزاری وبینار (از قبیل قطعی اینترنت یا عدم حضور مدرس و …) تمامی مدرسین ویدیوی کامل ارائه خود را ضبط و قبل از وبینار برای ما ارسال خواهند کرد. در روز وبینار، ویدیوی رکورد شده هر مدرس به صورت زنده (استریم) پخش خواهد شد. پس از پایان ویدیو (اسرتیم) بر طبق زمان بندی تعیین شده با مدرس، با حضور ایشان به مدت 15 دقیقه پاسخگوی سوالات شرکت کنندگان خواهیم بود.

نحوه انتخاب مدرسین:

اگر علاقه مند هستید تا در این رویداد در کنار ما باشید، لطفا فرم زیر را پر نمایید. اولویت انتخاب با متخصصینی خواهد بود که فرم را سریع تر ارسال کرده و تمامی موارد و استاندارد های ذکر شده را رعایت کرده باشند. (طبق رسم وبینار برخی از مدرسین به صورت مهمان و مابقی از طریقه پروسه زیر انتخاب خواهند شد.)

پروسه و عواملی که جهت انتخاب مدرس بررسی خواهد شد:

1. برای اطمینان از کیفیت ویدیوی آموزشی از مدرسین درخواست خواهیم کرد که لینک نمونه از یک ودیوی 5 دقیقه ای مرتبط با همان موضوع را برای ما ارسال نمایند.

2. ارسال هرگونه شبکه های اجتماعی ای که توسط مدرسین مدیریت میشود.

3. سابقه تدریس و برگزاری رویدادهای آموزشی.

4. رزومه مدرسین از طریق لینکدین.

افرادی که درخواست خود را سریع تر ارسال نمایند (با توجه به موارد ذکر شده) از شانس بیشتری جهت انتخاب برخوردار خواهند بود. لازم به ذکر است به محض اینکه فردی شرایط و استانداردهای لازم را دارا باشد به عنوان مدرس انتخاب خواهد شد و اطلاعات مربوط به آن شخص در صفحه مدرسین قرار خواهد گرفت.