جزئیات شرکت در وبینار بازاریابی ایرانیان

وبینار بازاریابی ایرانیان irMarketers در روزهای 23 و 24 خرداد از ساعت 10 صبح به صورت کاملا رایگان در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. در این وبینار موضوعات به روز و مطرح در دنیای بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است جهت جلوگیری از مشکلاتی نظیر قطعی و اختلال در اینترنت، ارائه مدرسین به صورت ویدیوی ضبط شده پخش خواهد شد. مدرسین به صورت آنلاین در جلسه حضور دارند و یک روز پس از پخش ویدیو علاقه‌مندان قادر به پرسش و پاسخ با مدرس مربوطه خواهند بود. اطلاعات مربوط به موضوعات وبینار و مدرسین در صفحه ابتدایی وب سایت وبینار دیجیتال مارکتینگ irMarketers.com موجود است.

 راه ثبت نام در وبینار irMarketers:

برای شرکت در وبینار تمامی علاقه مندان باید از طریق فرم موجود در وب سایت ثبت نام کنند. پس از ثبت نام، تمامی شرکت گنندگان ایمیلی حاوی جزئیات بیشتر و طریقه دسترسی به وبینار را دریافت خواهند کرد.

نرم افزار مورد نیاز برای مشاهده وبینار:

جهت مشاهده وبینار شما نیازمند هیچگونه نرم افزار خاصی نخواهید بود، و تنها کافیست تا به یک اینترنت مناسب و یک مرورگر دسترسی داشته باشد. در صورتی که علاقه مند هستید که در پرسش و پاسخ آنلاین با مدرسین مشارکت داشته باشید کافیست تا نرم افزار اینستاگرام را بر روی سیستم خود نصب کنید زیرا پرسش و پاسخ از طریق اینستاگرام انجام خواهد شد.

دسترسی مطالب پس از وبینار:

ممکن است برخی از ویدیوها، تنها با اجازه مدرس مربوطه، بعد از وبینار در اختیار علاقه مندان قرار بگیرد. از اینرو اگر علاقه مند به جلسات مشخصی هستید توصیه ما به شما این است که آن در روز در جلسه حضور داشته باشید، چون ممکن است دیگر هیچ وقت آموزش مورد نظر شما توسط مدرس به شکل رایگان در دسترس قرار نگیرد.

برنامه وبینار:

هر کدام ازمتخصصین، به مدت حداکثر یک ساعت دانش خود را با علاقه مندان به اشتراک می‌گذارند و سپس در روز دوم طبق برنامه از پیش اعلام شده به مدت ۱۵ دقیقه پاسخگوی سوالات خواهند بود. در صورتی که وقت کافی ندارید میتوانید روز و موضوع مورد علاقه خود را از لیست زیر انتخاب کرده و تنها برای یک یا چند موضوع خاص با ما همراه شوید.

برنامه وبینار با توجه به انتخاب مدرسین و موضوع آنها به مرور و تا نزدیکی به روز وبینار کامل خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید در همین صفحه آخرین به روز رسانی ها را دنبال کنید و یا از طریق شبکه های اجتماعی وبینار ایرانیان در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به کنفرانس باشید.

برنامه روز اول وبینار - 23 خرداد
  • از ساعت 10 صبح دسترسی به تمام ویدیو ها باز خواهد شد و شما میتوانید تا مادامی که ویدیو ها در سایت موجود است به آنها دسترسی داشته باشد.
برنامه روز دوم وبینار - 24 خرداد

پرسش و پاسخ با مدرسین در لایو اینستاگرام انجام خواهد شد و به زودی برنامه آن از طریق وب سایت، خبرنامه و شبکه های اجتماعی اعلام خواهد شد.

خبرنامه وبینار:

با وارد کردن ایمیل خود هنگام ثبت نام، ماهیانه خبرنامه ای حاوی آخرین اخبار دیجیتال مارکتینگ دریافت خواهید کرد.

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید